Opet mi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

"Krijumcarenje" preko "grane"

3 posters

Ići dole

"Krijumcarenje" preko "grane" Empty "Krijumcarenje" preko "grane"

Počalji od mazuljica Čet Feb 28, 2013 7:43 am

Obicno kad krecemo na "odmor" u domovinu, trpamo pune prtljaznike, vazemo torbe da nas ne odbiju na aerodromu, uvek nam malo mesta, uvek bi valjalo da je torba malo veca...
Meni bi i sleper malo bio i odavde i otuda. U sustini su sve gluposti. Stvari obucem jednu trecinu, poklone podelim ako ne zaboravim "Krijumcarenje" preko "grane" 1049589496 a kad se vracam ne znam ni sta nosim. Trpaju babe, tetke, strine, sta ko stigne, pa kad pocnem da otpakujem nadjem se sa pet kila pekmeza od sipka (za pet godina sam mirna), osusenih kopriva i kojekakvih trava za ovo pa za ono, domaceg vrcanog meda, likera od kupina za krv, pletenih priglavaka (carapaka) da ne ozebu jajnici...sve u svemu citava apoteka za "nedaj boze" + prevencija od istog "Krijumcarenje" preko "grane" 1049589496

Sta vi najvise vozite/nosite kad idete u domovinu a sta nazad?
mazuljica
mazuljica

Broj poruka : 71
Datum upisa : 27.02.2013
Godina : 44
Lokacija : Belgium

Nazad na vrh Ići dole

"Krijumcarenje" preko "grane" Empty Re: "Krijumcarenje" preko "grane"

Počalji od jasna Čet Feb 28, 2013 12:53 pm

Najinteresantnija je strina mog muža. Nikada ne stigne ranije da dođe u Srbiju zbog slave, pa tako u inostranstvu zavije sarmu i tako pun lonac polukuvane sarme zatrpa torbama.
jasna
jasna

Broj poruka : 55
Datum upisa : 27.02.2013
Godina : 39
Lokacija : Požarevac

Nazad na vrh Ići dole

"Krijumcarenje" preko "grane" Empty Re: "Krijumcarenje" preko "grane"

Počalji od Simonida Čet Feb 28, 2013 7:17 pm

"Krijumcarenje" preko "grane" 1049589496 Sve mi dobro poznato.Odavde nosim malo vise,slatkise i ponesto sto nema dole,jer svako nesto voli i hoce da mu donesem.Tako da jedva strpam sve u auto.Moj muz obicno stalno galami pred put jer meni sve treba,tako da gepek jedva zatvorimo.
A od kuce nosim "samo" grickalice,koju plazmu,eurokrem,kore za pitu i ako mi komsinica da domaci sir,poneku pekicu.. "Krijumcarenje" preko "grane" 1049589496
Simonida
Simonida

Broj poruka : 59
Datum upisa : 27.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

"Krijumcarenje" preko "grane" Empty Re: "Krijumcarenje" preko "grane"

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu